Політика обробки персональних
даних та умови користування

1. Терміни та загальні положення
 • термін “Оператор” позначає ФОП Лісовик Д.П. та ФОП Бровко Ю.В.;
 • додаток – додаток «BDiary» – позначає призначене для користувача програмне забезпечення на комунікаційне мобільний пристрій (смартфон і ін.), Яке є предметом справжньої політики конфіденційності та реалізується на майданчиках Google Play, App Store або будь-яким іншим чином завдяки діям оператору;
 • «Користувач», позначають фізична і / або юридична особа, яка прийняла умови цієї Угоди і використовує додаток «BDiary», який надається у відкритому чи закритому доступі та будь-який відвідувач веб-сайту mybdiary.com, http://bdiary.tilda.ws або сторінки https://www.facebook.com/pg/bdiarysoft та/або будь-яка особа, яка виявила бажання отримати доступ до рішення під назвою BDiary.
 • Ліцензіар – оператор додатку;
 • Ліцензіат – користувач додатку;
 • Ліцензійна програма/додаток – додаток BDiary;

Ця політика обробки персональних даних визначає порядок дій обох сторон у використанні додатку та порядок збору та обробки персональних даних та заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних командою старт-апу BDiary | http://bdiary.tilda.ws, mybdiary.com.

Оператор визначає як свою найважливішу мету та умову здійснення своєї діяльності дотримання прав і свобод людини і громадянина при обробці його персональних даних, включаючи захист прав на приватне життя, особисту та сімейну таємницю.

Ця Політика Оператора щодо обробки персональних даних (далі Політика) застосовується до всієї інформації, яку Оператор може отримати про відвідувачів веб-сайту mybdiary.com, http://bdiary.tilda.ws та на інших електронних майданчиках. або закладах, збираючи інформацію будь-яким чином, у тому числі, але не виключно - за допомогою додатку.

2. Інші поняття, що використовуються в Політиці
 • Автоматизована обробка персональних даних – обробка персональних даних за допомогою комп’ютерної техніки;
 • Блокування персональних даних – тимчасове припинення обробки персональних даних (якщо обробка не потрібна для уточнення персональних даних);
 • Веб-сайт – набір графічних та інформаційних матеріалів, а також комп’ютерних програм та баз даних, що забезпечують їх доступність в Інтернеті за мережевою адресою mybdiary.com, http://bdiary.tilda.ws;
 • Інформаційна система персональних даних – сукупність персональних даних, що містяться в базах даних, і забезпечує їх обробку інформаційними технологіями та технічними засобами;
 • Анонімізація персональних даних – дії, в результаті яких неможливо визначити без використання додаткової інформації право власності на персональні дані конкретному Користувачеві чи іншому суб’єкту персональних даних;
 • Обробка персональних даних – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що виконуються за допомогою засобів автоматизації або без використання таких інструментів з особистими даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, модифікацію), пошук, використання, передача (розповсюдження, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних;
 • Персональні дані – будь-яка інформація, яка безпосередньо чи опосередковано стосується конкретного або визначеного Користувача веб-сайту mybdiary.com, http://bdiary.tilda.ws та додатку BDiary;
 • Надання персональних даних – дії, спрямовані на розкриття персональних даних конкретній особі чи певному колу осіб;
 • Поширення персональних даних – будь-які дії, спрямовані на розкриття персональних даних невизначеному колу осіб (передача персональних даних) або ознайомлення з персональними даними необмеженого кола осіб, включаючи розкриття персональних даних у ЗМІ, розміщення інформації та телекомунікацій мережі або надання доступу до персональних даних будь-яким іншим способом;
 • Транскордонна передача персональних даних – передача персональних даних на територію іноземної держави іноземному державному органу, іноземній фізичній чи іноземній юридичній особі;
 • Знищення персональних даних – будь-які дії, внаслідок яких персональні дані безповоротно знищуються з неможливістю подальшого відновлення вмісту персональних даних в інформаційній системі персональних даних та (або), в результаті яких матеріальні носії персональних даних знищуються. 
3. Оператор може обробляти такі особисті дані Користувача
 • ПІБ;
 • Адреса електронної пошти;
 • Телефон, 
 • Адреса надання послуг, 
 • посилання на соц.мережі, сайти.
 • Інша інформація, що надається за бажанням Користувача;

Сайт також збирає та обробляє анонімні дані про відвідувачів (включаючи файли cookie) за допомогою сервісів Інтернет-статистики (Yandex Metric і Google Analytics та інші).

Особисті ідентифікаційні дані.

Ми можемо збирати особисту ідентифікаційну інформацію у користувачів різними способами, включаючи, але не обмежуючись, коли користувачі відвідують наш додаток, реєструються в додатку і в зв'язку з іншими видами діяльності, послугами, функціями або ресурсами, які ми надаємо в нашому додатку, користувачів можна попросити вказати дату народження, ім'я, телефон, адреса електронної пошти. Ми будемо збирати особисту ідентифікаційну інформацію користувачів тільки в тому випадку, якщо вони добровільно надасть нам таку інформацію. Користувачі завжди можуть відмовитися надавати особисту ідентифікаційну інформацію, за винятком того, що це може перешкодити їм брати участь в певних заходах, пов'язаних з додатком.

Неособисті ідентифікаційні дані.

Ми можемо збирати неособисту ідентифікаційну інформацію про Користувачів, коли вони взаємодіють з нашим додатком. Інформація про неособистих ідентифікатори може включати назву браузера, тип комп'ютера і технічну інформацію про користувачів - такі як використовувана операційна система і інтернет-провайдери, кількість дій у додатку, активність користувачів, найбільш задіяні функції додатку а також інша подібна інформація.

4. Інші положення про дані в процесі роботи додатку

За для забезпечення функціонування додатку Користувач також може надати додатку доступ до наступних даних:

 • книга контактів телефона;
 • доступ до камери;
 • доступ до галереї зображень.

Користувач має право використовувати додаток без використання функцій для яких потрібен вищезазначений доступ.

Користувач гарантує, що будь-які дані, додані в додаток про власних клієнтів, партнерів, фізичних та юридичніх осіб, у тому числі, але не обмежуючись, будь-які персональні дані, - додані із згодою власників цих даних. Оператор не несе відповідальності за оприлюднення Користувачем будь-яких персональних даних власних клієнтів за допомогою або із згадуванням додатку.

5. Мета обробки персональних даних

Ви погоджуєтеся з тим, що Оператор додатку може збирати і використовувати технічні дані і пов'язану інформацію, включаючи, крім іншого, технічну інформацію про вашом пристрій, системному і прикладному програмному забезпеченні, а також периферійні пристрої, які періодично збираються для полегшення надання оновлень програмного забезпечення, підтримки продуктів та інших послуги для вас, пов'язані з додатком. Оператор додатку може використовувати цю інформацію, якщо вона не ідентифікує вас особисто, для поліпшення своїх продуктів, досліджень поведінки Користувачів або надання послуг або технологій Користувачу.

Метою обробки персональних даних Користувача є також інформування Користувача шляхом надсилання електронних листів, SMS-повідомлень, та/або повідомлень у будь-яких месенджерах; укладення, виконання та розірвання цивільно-правових договорів; надання Користувачеві доступу до послуг, інформації та / або матеріалів, що містяться на веб-сайті та у додатку або іншої інформації від партнерів, менторів, фаундерів проекту BDiary або проектів Оператора.

Оператор також має право надсилати повідомлення Користувачу про нові товари та послуги, спеціальні пропозиції та різні заходи. Користувач завжди може відмовитись від отримання інформаційних повідомлень, надіславши Оператору електронну пошту на електронну адресу bdiarysoft@gmail.com з позначкою "Відмова повідомляти про нові товари та послуги”.

Оператор може використовувати матеріал, що створено із збору та аналізу для забезпечення власної рекламної діяльності, якщо іншого не було зазначено у будь-яких додаткових угодах.

6. Як ми захищаємо Вашу інформацію.

Ми застосовуємо належні методи збору, зберігання і обробки даних і міри безпеки для захисту від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення вашої особистої інформації, імені користувача, пароля, інформації про транзакції і даних, що зберігаються в нашому додатку.

Ми не продаємо, не торгуємо і не здаємо в користування особисту ідентифікаційну інформацію третім особам. Ми можемо спільно використовувати демографічну сукупну інформацію, не пов'язану з будь-якої особистої ідентифікаційної інформацією про відвідувачів і користувачів з нашими діловими партнерами, довіреними філіями та рекламодавцями.

Ми можемо використовувати сторонніх постачальників послуг, щоб допомогти нам керувати нашим бізнесом і сайтом або керувати діяльністю від нашого імені, наприклад, розсилку інформаційних бюлетенів або опитувань, створення загальних звітів з неідентифікованими даними про роботу індустрії. Ми можемо передавати вашу інформацію третім особам в цих обмежених цілях за умови, що ви дали нам свій дозвіл, погоджуючись із цією Політикою.

Дотримання закону про захист приватного життя дітей в Інтернеті.

Особливо важливим є захист недоторканності приватного життя молодих людей. З цієї причини ми ніколи не збираємо і не тримаємо інформацію в нашому додатку від тих, кого ми знаємо, до 16 років, і ніяка частина нашого застосування не структурована, щоб залучити кого-небудь молодше 16 років.

Дотримання закону про захист персональних даних

Оператор реалізує свою діяльність відповідно до діючих Законів і із дотриманням загальноприйнятих норм комерційної практики (в т.ч. про захист персональних даних) і з метою захисту інтересів Користувача по недопущенню розголошення інформації, що є конфіденційною.

7. Недоступність інших гарантій

Ви прямо підтверджуєте та погоджуєтеся з тим, що використовуєте додаток на свій страх і ризик і що весь ризик щодо задовільної якості, продуктивності, точності і зусиль у використанні додатку лежить на Користувачеві. У межах, дозволеної чинним законодавством, додаток і будь-які послуги, що виконуються або надаються додатком, надаються «як є» і «як доступно», з усіма помилками і без інших будь-яких гарантій.

Використовуючи додаток, Користувач визнає і погоджуєтеся з тим, що Оператор не несе відповідальності за перевірку або оцінку змісту, точності, повноти, своєчасності, насправді, дотримання авторських прав, законності, порядності, якості або будь-яких інших аспектів сторонніх матеріалів або веб-сайтів, які можуть бути вказані або інтегровані в додаток будь-яким чином. Оператор додатку не гарантує і не підтримує і не приймає на себе і не буде нести ніяких зобов'язань або відповідальності перед Користувачем або будь-яким іншим особою за будь-які сторонні послуги, сторонні матеріали або веб-сайти, або за будь-які інші матеріали, продукти або послуги. третіх осіб.

Оператор додатку не робить ніяких заяв про те, що такі послуги і матеріали підходять або доступні для використання в будь-якому конкретному місці. У тій мірі, в якій ви вибираєте доступ до таких послуг або Матеріалів, ви робите це за своєю власною ініціативою і несете відповідальність за дотримання будь-яких чинних законів, включаючи, крім іншого, застосовні місцеві закони.Оператор додатку залишає за собою право змінювати, призупиняти, видаляти або відключати доступ до будь-яких послуг в будь-який час без попереднього повідомлення. Ні в якому разі Оператор додатку не несе відповідальності за видалення або відключення доступу до будь-яких таких послуг. Оператор додатку також може накладати обмеження на використання певних послуг або доступ до них в будь-якому випадку і без повідомлення або відповідальності.

8. Положение про ліцензію

Ліцензіар надає вам ліцензію, що не передається на використання Ліцензійного додатки, якими ви володієте або контролюєте, і відповідно до даних Правил використання. Умови цієї Стандартної ліцензійної угоди будуть регулювати будь-який контент, матеріали або послуги, доступні або придбані в ліцензованому додатку, а також оновлення, які пропонуються Ліцензіаром, які замінюють або доповнюють Ліцензійний додаток, якщо таке оновлення не супроводжується ліцензійною угодою користувача. За винятком випадків, передбачених у Правилах використання, ви не можете розповсюджувати додаток або доступ по мережі, де воно може використовуватися декількома пристроями одночасно. Ви не можете передавати, поширювати або надавати субліцензію на Ліцензований додаток, а якщо ви продаєте своє Пристрій третій особі, перед цим ви повинні видалити Ліцензійний додаток з Пристрої. Ви не можете копіювати (крім випадків, дозволених справжньою ліцензією і Правилами використання), виробляти зворотне проектування, аналізувати код, намагатися отримати вихідний код, змінювати або створювати похідні роботи Ліцензійної додатки, будь-яких оновлень або будь-якої їх частини (за винятком випадків і лише в тій мірі , в якій будь-який вищезазначене обмеження заборонено чинним законодавством або в тій мірі, в якій це дозволено умовами ліцензування, які регулюють використання будь-яких компонентів з відкритим кодом, включених в Ліцензований додаток

9. Припинення дії та внесення змін

Політіка діє з моменту встановлення додатку та до тих пір, поки її дія не буде припинена Користувачем або постачальником додатку через видалення додатку із користування. Після припинення дії Політики Користувач повинен припинити будь-яке використання додатку і знищити всі копії додатку, повні або часткові.

Оператор має право вносити будь-які зміни до цієї політики та відображати ці зміни у цьому документі автоматичним оновленням документу без додаткових повідомлень Користувачам.

10. Гарантія і технічна підтримка

Якщо з яких-небудь технічних причин з вини Оператора Додаток не може бути використано, але вже сплачено наперед Користувачем, Користувач може звернутися за Технічної підтримкою за контактами: +380681012027, bdiarysoft@gmail.com або запитом на повернення сплачених коштів в службу підтримки майданчики продажу.

11. Місцезнаходження користувача

Користувач гарантує що (i) він / вона не знаходиться в країні, на яку поширюється ембарго уряду США або яка була визначена урядом США як «підтримуюча терористів». країна; і (ii) він / вона не числиться ні в одному списку заборонених або обмежених партій уряду США.